ידועה האמרה כי ״האדם הוא תבנית נוף מולדתו״.
גם אצלנו ב״פרי טרי״ יש בה כדי לשקף את תכלית ומהות המקום ביתר שאת. מיוחס לה מקום רב ומהותי בפועלנו הרב – והיא אינה רק סיסמא שחוקה!

ובכן, זהו סיפורנו שמאחורי ״פרי טרי״:
הקמנו את "פרי טרי" מתוך אהבה אמיתית וכנה למשק, תחושת געגוע לדורות העבר ורצון עז לשנות ולהשאיר חותם בענף החקלאות בארץ ישראל.
סבא שלי, כדורי שדה ז״ל, היה נוהג לשלב בביתו בכל ארוחה פירות וירקות טריים. לדבריו, הם לא היו ברי תחליף והיו בבחינת ״גורם מחייב״ בכל סעודה וסעודה. זאת, לא רק בגלל הערכים התזונתיים וסגולות הבריאות המיוחסות להם, אלא גם מתוך אהבה גדולה לטעמם, לריחם, לססגוניותם, צבעוניותם, חיוניותם, האווריריות שהם משרים, תחושת ה״קלילות והנעימות״ והרוח המרעננת שהם מביאים עמם.
לטענתו, מתיקות, רעננות וטריות מן הטבע אינם ברי השוואה לאף מאכל מן החי או מן המשק המעובד.

שלושה דורות חלפו ואנו רואים כמה חזקה המימרה לענייננו! מעבר לעובדה שישנו חלק אינטגרלי לפירות ולירקות בכל ארוחה בביתנו הפרטי, יש להם מקום בלתי מבוטל בסדר יומנו, החל משילובם כנושא בשיח באופן קבוע וכלה בהצעתם למאכל לכל סובבינו. אכן, הנוהג שהטביע בנו סבא היה כה חזק עד שהפך לשגור גם בימינו.

ידוע כי המומחים והטובים ביותר בתחום מסויים הם אלו המגלים אליו את אהבתם העמוקה. על כן, היה ברור לנו כי אין לנו מנוס מלהגשים ייעוד זה ולעסוק בתחום שכה יקר לליבנו. כך, מן הכח אל הפועל, הקמנו את ״פרי טרי״ והוגשם לו חזון.

מעבר לעיסוק, לקחנו על עצמינו כמטרה(!) להעניק ולהקנות את החוויה העוצמתית שיש בכוחם של פירות וירקות להשרות בכל ארוחה.
הדברים באים לידי ביטוי בטריות המוצרים הבלתי מתפשרת שלנו, באיכותיות מן השורה הראשונה, בתוצרת בוקר שנקטפת בסמוך למועד הגעתה אליכם ובצבעוניות והטעם העשיר ביותר שיש במוצרים להקנות כשהם עומדים באמות המידה הרלוונטיות לכך (קרי, הגבוהות ביותר!)
כמו כן, אנו מקפידים על עבודה אל מול החקלאים והספקים הטובים ביותר במשק.

לאורך כל רבדי ההליך, אנו מקפידים על בחירת המוצרים בקפידה רבה, וכן על בדיקת עמידתם בקריטריונים שאנו יודעים שיש בידם כדי להעניק את חווית הטעמים והטריות המושלמת!

מובן שעל אסתטיות ועל אריזתם בקפדנות יתרה אין צורך להכביר במילים, כמו גם על שירות אדיב וממצה המוענק לכל לקוח שנכנס בדלת החנות.

צוות ״פרי טרי״  מעל 20 שנה עושה כל שבידו ובהצלחה כבירה(!) כדי להקנות את חווית הטעמים הייחודית והסגולות הבריאותיות שיש בירקות ובפירות טריים להעלות.
צוות ״פרי טרי״ מזמין אתכם להיות חלק מהחוויה הקסומה הזו.
זמינים לכם באתר ובחנות ״פרי טרי״ בכתובת קריניצי 34 רמת גן.

 

אודות

הזמנות אונליין

אודות

משלוח עד פתח הדלת

אודות

איכות מעל לכל

אודות

מהשדה למטבח

העגלה שלי

עֲגָלָה 0

אין מוצרים בעגלה.